- Număr anunț
- DA21236354
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE - U.T. 345 SIBIU (CUI 23520789)
- Furnizor / câștigător
- HELIAN OIL SRL (CUI RO3165658)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.623,84 RON
- Valoare atribuită
- 4.623,84 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 11:43
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.623,84 RON
din 4.623,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro