Ofertă acceptată Cumpărare directă

carbuni gratar

Număr anunț
DA21234024
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BRAD SEGAL (CUI 4508754)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
24327200-4 · Carbune de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,80 RON
Valoare atribuită
216,80 RON
Data publicării
18.09.2018 10:06
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,80 RON

din 216,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.