Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FILTRU AER MOTOR DAF XF95 EURO2/3
- Număr anunț
- DA21235472
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- TRUCK & TRAYLER PARTS SRL (CUI RO32475814)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291 RON
- Valoare atribuită
- 291 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 11:04
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
291 RON
din 291 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro