Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse produse

Număr anunț
DA21234059
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA (CUI 12555692)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,47 RON
Valoare atribuită
266,47 RON
Data publicării
18.09.2018 10:08
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,47 RON

din 266,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.