Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA21224801
Autoritate contractantă
S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L (CUI RO26454388)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493,38 RON
Valoare atribuită
493,38 RON
Data publicării
17.09.2018 11:39
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493,38 RON

din 493,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.