Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lot 6 – Cartușe pt imprimanta Lexmark conform ADV1027547 din 01.08.2018, DGPI
- Număr anunț
- DA21234511
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.057,04 RON
- Valoare atribuită
- 50.057,04 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 10:26
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.057,04 RON
din 50.057,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro