Ofertă acceptată Cumpărare directă

MLT-D1052S (MLTD1052S) CARTUS TONER (1500 PAG) ORIGINAL SAMSUNG ML1910 ML2525 ML2540 SCX4623

Număr anunț
DA21232492
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428 RON
Valoare atribuită
428 RON
Data publicării
18.09.2018 09:02
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428 RON

din 428 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.