Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER BLACK (15000 PAG) ORIGINAL OKI MC870, MC873, MC873DN, MC873DNC, MC873DNCT
- Număr anunț
- DA21220927
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 716 RON
- Valoare atribuită
- 783,30 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 09:06
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
783,30 RON
din 716 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro