Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Konica Minolta Bizhub 223 Second Hand conform referat Nr. 19473 din 14.09.2018
- Număr anunț
- DA21230485
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.499 RON
- Valoare atribuită
- 2.499 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 15:22
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.499 RON
din 2.499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro