Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta laser, A4, mono, 28ppm, Phaser 3260DNI - 70872/70873/09.08.2018
- Număr anunț
- DA21229461
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 14:38
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.400 RON
din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro