Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat rufe profesionala Whirlpool AWG 1212/PRO, 12 kg, 1200 RPM, Alb

Număr anunț
DA21230726
Autoritate contractantă
LICEUL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN (CUI 4905584)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI RO26486690)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.960 RON
Valoare atribuită
7.960 RON
Data publicării
17.09.2018 15:35
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.960 RON

din 7.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.