Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie electric A+ Screen ES1-170, 170cm x 170cm [ES1-170]

Număr anunț
DA21229149
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SATU MARE (CUI 14094536)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32321000-9 · Echipament de proiectie de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,32 RON
Valoare atribuită
840,32 RON
Data publicării
17.09.2018 14:26
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,32 RON

din 840,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.