Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon Mobil Samsung Galaxy Note 9 128GB Dual Sim 4G Midnight Black, SM-N960FZKDROM

Număr anunț
DA21230314
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32252110-8 · Telefoane mobile hands-free (wireless) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.176,50 RON
Valoare atribuită
8.176,50 RON
Data publicării
17.09.2018 15:12
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.176,50 RON

din 8.176,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.