Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie pentru irigarea si curatarea plagilor PRONTOSAN FLACON 350 ml 400416
- Număr anunț
- DA21236443
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141100-1 · Pansamente; cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 645,48 RON
- Valoare atribuită
- 645,48 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 11:47
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
645,48 RON
din 645,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro