Ofertă acceptată Cumpărare directă

NUNC 50 ML CONICAL STERILE POLYPROPYLENE CENTRIFUGE TUBES, (pachet 25 buc)

Număr anunț
DA21235077
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA APOLLONIA DIN IASI (CUI 26203254)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,25 RON
Valoare atribuită
131,25 RON
Data publicării
18.09.2018 10:48
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,25 RON

din 131,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.