Ofertă acceptată Cumpărare directă

HALOPERIDOL (HALOPERIDOLUM) ROMPHARM 2MG/ML,RANITIDINA 150MG; CUTx20CPR LAROPHARM

Număr anunț
DA21232915
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86,40 RON
Valoare atribuită
86,40 RON
Data publicării
18.09.2018 09:23
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86,40 RON

din 86,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.