Ofertă acceptată Cumpărare directă

METRONIDAZOL ARENA 250mg / METRONIDAZOLUM

Număr anunț
DA21232692
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,80 RON
Valoare atribuită
31,80 RON
Data publicării
18.09.2018 09:12
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,80 RON

din 31,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.