Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reactivi laborator-TOXICOLOGIE/PROIECT CNFIS-FDI 2018-0159/DEHELEAN CRISTINA
- Număr anunț
- DA21229334
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- LITTLEPHARM SRL (CUI RO10110809)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.621 RON
- Valoare atribuită
- 2.621 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 14:33
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.621 RON
din 2.621 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro