Ofertă acceptată Cumpărare directă

KEBENE PRO BABY PIC.ORALE IN SUSP. 20ML+1 PLIC 2G TERAPIA SA (A262288) \ buc x 1

Număr anunț
DA21208785
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,22 RON
Valoare atribuită
158,22 RON
Data publicării
13.09.2018 15:34
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,22 RON

din 158,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.