Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet ingrijire personala
- Număr anunț
- DA21228611
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 17968495)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409,30 RON
- Valoare atribuită
- 409,30 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 14:07
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
409,30 RON
din 409,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro