Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Costum salopeta cu pieptar 100%BBC
- Număr anunț
- DA21237922
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
- Furnizor / câștigător
- ILCOM GRUP PROTECTION S.R.L. (CUI RO16482615)
- Cod CPV
- 35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 150 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 12:51
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150 RON
din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro