Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE AUTO
- Număr anunț
- DA21236384
- Autoritate contractantă
- R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
- Furnizor / câștigător
- SILMECOM SRL (CUI RO9139194)
- Cod CPV
- 34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.507,15 RON
- Valoare atribuită
- 5.507,15 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 11:45
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.507,15 RON
din 5.507,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro