Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie filtre si ulei,sistem suspensie,inlocuire parbriz

Număr anunț
DA21231396
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Caianu (CUI 17996606)
Furnizor / câștigător
POLYMOBILE SRL (CUI 26769602)
Cod CPV
34120000-4 · Autovehicule pentru transportul a 10 sau mai multe persoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.636,05 RON
Valoare atribuită
5.636,05 RON
Data publicării
17.09.2018 17:14
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.636,05 RON

din 5.636,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.