Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET UM 01558 TARGOVISTE CONF ANUNT ADV1033955
- Număr anunț
- DA21230090
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.565 RON
- Valoare atribuită
- 1.565 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 15:02
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.565 RON
din 1.565 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro