Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie oif popota
- Număr anunț
- DA21233221
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.657,49 RON
- Valoare atribuită
- 8.657,49 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 09:36
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.657,49 RON
din 8.657,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro