Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera universala microscop de 5Mpx -
- Număr anunț
- DA21219012
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- OVERLORDS SRL (CUI RO13139087)
- Cod CPV
- 38600000-1 · Instrumente optice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.365 RON
- Valoare atribuită
- 2.365 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 15:25
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.365 RON
din 2.365 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro