Ofertă acceptată Cumpărare directă

EPSON CARTUS T6641 BLACK 70ML 1bucEPSON CARTUS T6642 CYAN 70ML 2buc EPSON CARTUS T6643 MAGENTA70ML 2

Număr anunț
DA21236005
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMIENSCU COSTINESTI (CUI 29345172)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,40 RON
Valoare atribuită
176,40 RON
Data publicării
18.09.2018 11:29
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,40 RON

din 176,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.