Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de igienizare si curatenie pentru Sectorul 1 al Municipiului Bucuresti, DPEPSC si Centrul Mi
- Număr anunț
- DA21234866
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.473,49 RON
- Valoare atribuită
- 76.473,49 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 10:40
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76.473,49 RON
din 76.473,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro