Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de materiale de papetarie, birotica si rechizite pentru proiect RO NET derulat de MCSI

Număr anunț
DA21231317
Autoritate contractantă
Ministerul Comunicatiilor si Societatii Informationale (CUI 4220947)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.979,91 RON
Valoare atribuită
29.979,91 RON
Data publicării
17.09.2018 16:39
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 16:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.979,91 RON

din 29.979,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.