Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rolete textile zi noapte

Număr anunț
DA21226292
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SINCAI" FLORESTI (CUI 18004579)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39515420-5 · Storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.898 RON
Valoare atribuită
2.898 RON
Data publicării
17.09.2018 12:40
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.898 RON

din 2.898 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.