Ofertă acceptată Cumpărare directă

asigurare facultativa de accidente a pasagerilor Autovehicul TL04EFP Prima de asigurare

Număr anunț
DA21235017
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE ALECSANDRI" NUFARU (CUI 28643499)
Furnizor / câștigător
GHEORGHE VIORICA AGENT DE ASIGURARE (CUI 35469078)
Cod CPV
66514100-7 · Asigurare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79,80 RON
Valoare atribuită
79,80 RON
Data publicării
18.09.2018 10:45
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79,80 RON

din 79,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.