Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSULTANTA PENTRU IMPLEMENTARE R.E. 679/2016 PRIVIND PROTECTIA DATELOR CU CARACTER PERSONAL- GDPR

Număr anunț
DA21234356
Autoritate contractantă
Colegiul Economic Viilor (CUI 4695466)
Furnizor / câștigător
DAARM PARTNERS SRL (CUI RO37356784)
Cod CPV
79410000-1 · Servicii de consultanta in afaceri si in gestionare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330 RON
Valoare atribuită
1.330 RON
Data publicării
18.09.2018 10:20
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.330 RON

din 1.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.