Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet sanitare

Număr anunț
DA21232637
Autoritate contractantă
LICEUL "GHEORGHE SURDU" ORAS BREZOI, JUDETUL VALCEA (CUI 2541940)
Furnizor / câștigător
CLEMENTINE SRL (CUI RO13282000)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
683,18 RON
Valoare atribuită
683,18 RON
Data publicării
18.09.2018 09:09
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

683,18 RON

din 683,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.