Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie Obiectivul Modernizare Sc loc Rastolita,conf inv part nr.2913/25.07.2018

Număr anunț
DA21238089
Autoritate contractantă
COMUNA RASTOLITA(CONSILIUL LOCAL RASTOLITA) (CUI 4578032)
Furnizor / câștigător
CRIOM S.R.L. (CUI RO21673590)
Cod CPV
45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389.000 RON
Valoare atribuită
389.000 RON
Data publicării
18.09.2018 12:59
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389.000 RON

din 389.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.