Ofertă acceptată Cumpărare directă

COS FLUTURE NR.4 D35 H55 - 20 L

Număr anunț
DA21236733
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GEORGE ENESCU MOINESTI (CUI 29105960)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
693,36 RON
Valoare atribuită
693,36 RON
Data publicării
18.09.2018 11:58
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

693,36 RON

din 693,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.