Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perii colectoare 1617014135
- Număr anunț
- DA21234937
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- BRIO-BIT SRL (CUI 4130305)
- Cod CPV
- 42950000-0 · Piese pentru utilaje de uz general (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56 RON
- Valoare atribuită
- 56 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 10:42
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56 RON
din 56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro