Ofertă acceptată Cumpărare directă

44423000-1 Diverse articole: CATALOAGE SI REGISTRE SCOLARE: CPV: 30192000-1 Accesorii de birou

Număr anunț
DA21232996
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "OVID DENSUSIANU" FAGARAS (CUI 29438298)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI RO25522123)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400,06 RON
Valoare atribuită
2.400,06 RON
Data publicării
18.09.2018 09:26
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400,06 RON

din 2.400,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.