Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bucuresti Brussels Bucuresti 24 septembrie

Număr anunț
DA21217918
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.563,38 RON
Valoare atribuită
1.563,38 RON
Data publicării
14.09.2018 14:06
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.563,38 RON

din 1.563,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.