- Număr anunț
- DA21237202
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICO SOCIAL AMARASTII DE JOS (CUI 15997435)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
- Cod CPV
- 15431100-9 · Margarina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39 RON
- Valoare atribuită
- 39 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 12:18
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39 RON
din 39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro