Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii generale si de renovare (
- Număr anunț
- DA21232013
- Autoritate contractantă
- Comuna Crangu (CUI 4568594)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI RO10121654)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 944,09 RON
- Valoare atribuită
- 944,09 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 08:28
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
944,09 RON
din 944,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro