Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLUIMUCIL 300 MG/3 ML SOL INJ/INHAL NEBULIZ/INSTILATIE ENDOTRAHEOBRON CT*5 FIOLE*3 ML

Număr anunț
DA40460881
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,72 RON
Valoare atribuită
148,72 RON
Data publicării
22.05.2026 13:09
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
25.05.2026 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,72 RON

din 148,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.