Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,5% sub estimat
Telefon fara fir Panasonic DECT KX-TG1711FXB, Caller ID, Negru
- Număr anunț
- DA21233156
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32552110-1 · Telefoane fara fir (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,66 RON
- Valoare atribuită
- 186,54 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2018 09:33
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
186,54 RON
din 201,66 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 15,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.