Ofertă acceptată Cumpărare directă

50700000-2 Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)

Număr anunț
DA21236651
Autoritate contractantă
GRADINITA NR 244 (CUI 33324755)
Furnizor / câștigător
AQUA & SOLAR TECH S.R.L. (CUI RO25565450)
Cod CPV
50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521,01 RON
Valoare atribuită
2.521,01 RON
Data publicării
18.09.2018 11:54
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521,01 RON

din 2.521,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.