Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru optimizarea pentru mobil a conţinutului introdus de operatori

Număr anunț
DA21223438
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
LIVE DESIGN SRL (CUI 35771474)
Cod CPV
72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.960 RON
Valoare atribuită
6.960 RON
Data publicării
17.09.2018 10:50
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.960 RON

din 6.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.