Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hSALAR - Adaptari in calcul concedii medicale, plati + Serv.implementare
- Număr anunț
- DA21222359
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI RO13852128)
- Furnizor / câștigător
- INFO SOLVER S.R.L. (CUI 7317198)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267 RON
- Valoare atribuită
- 267 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 10:12
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
267 RON
din 267 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro