Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem integrat de management al documentelor

Număr anunț
DA21233564
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4578008)
Furnizor / câștigător
SMARTCITY SOLUTIONS SRL (CUI 38084505)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.058,76 RON
Valoare atribuită
7.058,76 RON
Data publicării
18.09.2018 09:48
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.058,76 RON

din 7.058,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.