Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rechizite scolare

Număr anunț
DA21226349
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PAULESTI (CUI 28107091)
Furnizor / câștigător
ATEC SRL (CUI RO10310742)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,25 RON
Valoare atribuită
355,25 RON
Data publicării
17.09.2018 12:42
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,25 RON

din 355,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.