Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banane

Număr anunț
DA21239839
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara "D. Motoc (CUI 4602114)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,27 RON
Valoare atribuită
100,27 RON
Data publicării
18.09.2018 14:12
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,27 RON

din 100,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.