Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii plantare si achizitie florii diverse soiuri

Număr anunț
DA21193593
Autoritate contractantă
Comuna Bran (CUI 4688736)
Furnizor / câștigător
ANDREI REMUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 31237687)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.721 RON
Valoare atribuită
11.721 RON
Data publicării
12.09.2018 12:59
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.721 RON

din 11.721 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.