Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serv curatenie int sedii 1000 mp Focsani,4zile/sapt,/4 ore/zi,100 mp Panciu,100 mp Adjud, 2zile
- Număr anunț
- DA21232658
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Vrancea (CUI 4447169)
- Furnizor / câștigător
- SALUB DEEP SRL (CUI 30101228)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 9.900 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 09:10
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.900 RON
din 9.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro